Reference

8. 8. 2013

Dobrý den,

ještě jednou bych velmi ráda poděkovala za krásně strávený týden pod Kostí. Velmi jsme si to užili a bylo nám u vás velmi dobře. Proto, pokud je to možné bych ráda udělala rezervaci již na příští rok ….

Děkuji a s pozdravem,

Veronika Polišenská a Petr Votruba a hlavně Toník, Amálka a Mařenka

27. 6. 2013

Na své cestě po Českém ráji jsme se ubytovali v penzionu U kohouta v Podkosti. Objekt byl v nedávné době zrekonstruován a dobře vybaven. Je veden velmi vstřícnými a ochotnými majiteli. Byli jsme velice spokojeni a ubytování zde můžeme všem vřele doporučit.

Zentrichovi

12. 6. 2013

Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za vstřícné zacházení a domácké prostředí, kterého se nám u Vás dostalo a nedá mi to, abych Vám nezaslal několik fotek s Vaší Vanilkou .A snad zase někdy, nashledanou, přejí Tvrdíkovi.

Mgr. Radek Tvrdík

29. 4. 2013

Víkend u Vás nádhera, Všechno proběhlo v pohodě, určitě se k Vám ještě přijedeme podívat. Mnohokrát děkujeme za příjemné prostředí bylo to u Vás nádherné.

Antonín Židlík a Verča Ježková

20. 8. 2012

V sobotu jsme se vrátili z báječné dovolené z Podkosti v Českém ráji. Ubytování na úrovni,pokoje super,k vybavení kuchyně není co podotknout - je tam vše, zahrada uspokojí všechny generace - hlavně ty nejmenší. Pan domácí denně uklízí, všem nám vždy vyhověl k plné spokojenosti. Celý Český ráj nám byl doslova na dosah, nepřeberné množství skal a památek - no prostě Rááááj. Manželku jsem po skalách pomalu uštval, ale snažil jsem se jí to vynahradit návštěvami hradů a zámků a procházkami v překrásné přírodě, zejména údolí Plakánek. Jediné výhrady jsme měli k nedostatku času, protože týden je na dovolenou v Podkosti zatraceně málo a tak nám nezbývá nic jiného, než se ke Kohoutovi někdy opět vrátit. Ještě jednou děkujeme a přejeme velké množství dalších spokojených dovolenkářů.

S pozdravem,

Čižmařovi z Ostravy

Novinky z Kosti

Krásné Velikonoce Vám všem
24. 3. 2023
23. 3. 2023
22. 3. 2023