Děti

deti

Děti nás baví. Jsme rádi v jejich blízkosti, těšíme se jejich humorem a pozorujeme jejich prázdninová dobrodružství. Aby se těm malým, ale i větším U kohouta líbilo, přizpůsobili jsme jim dům i zahradu.

Celý pozemek kolem domu je oplocený. Na trávě mezi vzrostlými stromy jsou houpačky, skluzavka, velké pískoviště a hračky na něj. V jeho těsné blízkosti stojí barevný plastový domeček. Holčičky z jeho oken často pozorují své kamarády, jak jezdí z mírného svahu v plastových autíčkách, nebo v domečku vaří oběd pro panenky.

Pro malé sportovce jsou k dispozici na větvi zavěšené kruhy, koš na basket a míče, šipky, bedminton, líný tenis, švihadla, atd.

Malí malíři mají pro své nádherné obrázky k dispozici košík plný barevných kříd, černou „školní“ tabuli a příjezdové chodníky.

Prší? Žádný problém. Schodiště do poschodí má ochranná vrátka, na podlaze je dřevo a „dopravní“ koberec. Hrát si na podlaze není problém. Autíčka, vláčky a kostky jsou ve dvou plastových bednách, panenky a plyšové hračky lenoší v kočárku. Větší děti hrají stolní hry, pexeso nebo dětské karty. K dispozici je televize a spousta knížek.

Rodiče si pro své ratolesti u nás mohou zapůjčit postýlku . K dispozici je vanička, nočník, sedátko na WC pro větší děti a dětská jídelní židle.

Přidáte-li k tomu všemu hrady, skály, louky, rybníky, jeskyně, zajímavé ptáky a zvěř v blízkém okolí, nebudete vědět kam se vydat a co podniknout dřív. Slovo „nuda“ budete znát jen z vyprávění…

Novinky z Kosti

16. 5. 2024
hrad Kost dnes
11. 5. 2024
...a tenkrát...
10. 5. 2024
ještě ne, ale už brzy :-)
9. 5. 2024