Reference

17. 7. 2018

Dovolená v Penzionu u Kohouta byla opravdu báječná. Útulné ubytování a hlavně skvělé zázemí pro naši dvouletou holčičku. Z domečku na zahradě, houpačky a skluzavky byla nadšená. A samozřejmě nemohu nezmínit snídaně. Paní Šliková si dává opravdu záležet a domácí rohlíčky, štrůdl a šátečky byla jedna báseň. Doufám, že se nám podaří se sem ještě někdy vrátit.

Lavičkovi

17. 4. 2018

Zdravíme všechny návštěvníky Českého ráje.

Letos na jaře jsme si s čtyřletým synem opět udělali výlet do ráje. A opět jsme se ubytovali v penzionu U kohouta. Majitelé, paní Eva Šliková a pan Josef Slabý, si jej vedou a udržují v naprosté dokonalosti a harmonii. Což perfektně souzní s okolní nádhernou přírodou. Po celodenních výletech si zde krásně odpočineme, dítě si může hrát i na zahradě, která je za tomuto účelu přizpůsobena.

Požadujete ráno hotovou snídani? Žádný problém !! Na určenou hodinu ji

budete mít připravenu a ručím za to, že vám budou hrát všechny smysly. Paní Eva se svým hostům věnuje s příkladnou péčí.

Také počasí nám letos vyšlo, takže co si ještě přát? Snad jen to, aby se opět našlo trochu času na návštěvu našeho malého přírodního zázraku.......a volby ubytování, ta je JASNÁ.

Děkujeme za příjemně prožité chvíle u vás,

Táta Josef a syn Josífek Sůsovi

1. 9. 2017

Ráda bych se podělila o nevšední zážitky, které jsme zažili při našem pobytu v Českém ráji. Byli jsme ubytovaní s manželem a dvěma vnuky opět v penzionu U Kohouta v Libošovicích. Poprvé jsme tam byli v r. 2014 a slíbili jsme si, že se musíme určitě vrátit, protože to byl nezapomenutelný zážitek. Podařilo se nám to letos a musím říct, že se vůbec nic nezměnilo.

Paní Šliková nám servírovala svoje snídaně a opět nás budila vůně pečených štrůdlů (naslano i nasladko), pečiva i koláčků. Přemýšlím, kde paní Šliková bere svou energii na každodenní vstávání, kdy peče všechny ty dobroty, protože ji opravdu obdivuji. A navíc vše dělá s úsměvem a radostí a o všechny hosty se stará tak, že si musí připadat jako v ráji. Možná čerpá z krásné přírody a vycházkami s Vanilkou do Plakánku a okolí. I nám se tam procházky velice líbily. Opět jsme hledali keltskou jeskyni a opět se nám ji nepodařilo nalézt.

Určitě se budeme rádi vracet, nejen kvůli snídaním, ale kvůli milým lidem (paní Šlikové a panu Slabému) a protože nám je tam prostě moc dobře. Já jsem si při této druhé návštěvě už připadala jako bych jela domů. Tak vstřícné prostředí pro všechny, hlavně pro děti jsem zatím nikde jinde nepoznala.

Moc za vše děkujeme a těšíme se na příští shledání v penzionu "U Kohouta".

Zdeňka Vojtová s manželem a vnoučaty Zdendem a Kubíkem

7. 8. 2017

Děkujeme za milé a vstřícné domácí prostředí, za příjemné zázemí pro naše výlety, za skvělé tipy na zajímavosti v okolí a také za super snídaně, připravované s péčí a láskou paní domácí :-). Těšíme se na další pobývání v penzionu U Kohouta :-).

Lenka a Otakar Kutilovi

14. 5. 2017

Minulý prodloužený víkend jsme po 5 letech opět prožili U kohouta. Musíme říct, že se zde nic nezměnilo. Český ráj je stále úžasný. Při našich toulkách jsme objevili další překrásná místa, která jsme zatím neviděli, ale také jsme museli projít i místa nám už známá, která nejde nevidět - Plakánek je stálé kouzelný. Ještě jednou musím poděkovat p. Šlikové za její laskavost, přívětivost, dobré rady a báječné snídaně. Nutno říct - pobyt U kohouta byl opět vydařený a budeme ho i nadále doporučovat všem, kteří v Českém ráji hledají báječné ubytování za rozumnou cenu.

Manželé Čižmařovi z Ostravy

4. 4. 2017

...nemohu se zbavit krásných vzpomínek a dojmů z pobytu v Českém ráji ve dnech 22.3.-29.3.2017, kdy jsme pobývali v penzionu U Kohouta v Podkosti.

Samotný penzion U Kohouta je tou nejlepší "základnou" pro výlety do okolí. Zázemí, které poskytuje pro pobyt a výlety, je komplexní a hned se tu cítíte jako doma !!!, což jsem očekával již po prohlídce I-netových stránek a skutečnost to jen potvrdila - to citlivě vyvážené vybavení a zařízení podkroví penzionu je skutečně skvělé a snoubí se s čistotou a pořádkem !

Situování penzionu v podkroví navíc dává pocit pohody a soukromí.

V uvedené době na konci března je příroda ještě odhalena - vystupují rozmanité skalní útvary, které se jen tak v létě a na podzim nevidí ... ... na to jsem se těšil (po předchozích dvou cyklistických prázdninových pobytech) a vůbec mě to nezklamalo. Nejbližší okolí penzionu je vhodné pro kratší turistické "výplňovky" pěšky - údolí Plakánek s jeskyněmi a Poráň, Vesec/Liptákov ... a ani město Sobotka není až tak "šedé", jak se mi zdálo při první návštěvě.

Nade vším pak dominuje laskavost a péče majitelů penzionu, kterým bych chtěl ještě jednou poděkovat.

Sečteno a podtrženo: Český ráj je opradu ráj a U Kohouta se dá vychutnat nejlépe !!!

FHsen (= František Havlík senior), Znojmo

22. 11. 2016

Romča, 8 let, Brno

10. 11. 2016

Opravdu strašně moc děkujeme za krásné dny, které u Vás vždy strávíme! Děti i my velcí se k Vám hrozně rádi vracíme a všichni kamarádi, které jsme kdy s sebou vzali, si ubytování, snídaně a vůbec celé prostředí moc pochvalují :-) Takže se s Vámi vytahujeme, že jsme Vás objevili a bereme Vás za svoje milé ubytovatele a rádce z Českého ráje.

Děti stále vzpomínají na Vanilku, já na závin - sladkou i slanou verzi a manžel na klid a pohodu, kterou vždy a za každého počasí nabízí Váš penzion.

Moc se k Vám zase těšíme a přejeme krásný podzim a zimu.

Děkujeme a moc zdravíme,

Zuzana Kuklová a rodinou

Novinky z Kosti

Krásné Velikonoce Vám všem
24. 3. 2023
23. 3. 2023
22. 3. 2023