Reference

30. 4. 2022

Slova nestačí, jak moc bychom chtěli poděkovat za tu možnost pobýt u Vás několik dní. Vaše ranní snídaně jsou bezkonkurenční, jsou od srdce (od velkého srdce). Každé ráno nás probouzela okouzlující vůně čerstvě upečeného domácího pečiva (štrůdly, rohlíčky, koláčky,..). Každý večer jsme usínali a těšili se na ráno, jaká vůně nás probudí. Tak moc jsme se vždy těšili, že jsem vstali mnohem dřív. 

Vaše povídání, Vaše doporučení na výlety, bylo opět okouzlující. Naše dcerka Viktorka (5 let) byla též nadšená. Zvládla jakýkoliv kopec, šplhala po sklalách a hledala s radostí jakýkoliv reliéf, o kterém jste nám řekla. Tolik, kolik toho víte o Ráji, je opravdu Ráj! Netušila jsem (a z internetu bych už těžce dohledala) co vše Vaše okolí nabízí za poklady. Je toho tolik, že se prostě musíme vrátit. Ale nejen kvůli pokladům Českého Ráje, ale i kvůli Vám.

Naši Viktorce se u Vás tolik líbilo. Mnoho hraček jak uvnitř, tak na zahradě. A hlavně kočičky (Madlenka, Felinka, Pepík, Šikulka, Moureček, a další kočičí návštěvníci ze sousedství). 

Vždy jsme se ke konci dovolené těšili domů. U Vás tomu bylo ale opakem. Nechtělo se nám, nechtělo se nám odjíždět, bylo nám tak moc dobře s Vámi. Při cestě domů bylo v autě ponuré ticho. Stýskalo se nám. Při návratu už jsme naplánovali, kdy se za Vámi zase vydáme a už teď se těšíme na brzké shledání. 

Ještě jednou moc děkujeme za Všechno.

S přátelským pozdravem,

Plzeňáci Markéta, Aleš a Vitkorka

27. 4. 2022

Dobrý den,

chtěli bychom Vám poděkovat za milé ubytování. Pension byl velice příjemný, cítili jsme se tu jako doma, zvláště snídaně od paní Evy, která každé ráno pekla úžasné rohlíčky a štrůdl. Také nás paní Eva vybavila vyčerpávajícími radami, nápady na výlety v okolí. 

Ještě jednou děkujeme za krásný víkend v Českém ráji. 

Kateřina, Pavel a Matěj

27. 3. 2022

Děkuju za naprosto skvělé ubytování po všech stránkách. Paní domácí svým milým a přátelským přístupem dělá z tohoto ubytování ráj v ráji, Českém ráji!

Sem se budu velmi ráda vracet.

Jana Klimplová

25. 3. 2022

Stravila jsem na tomto kouzelném místě tri dny a je to nádhera.

Příroda, hrad na dosah, magické se snoubi s historií. Perfektně vybavené a skvělá a znalostmi celého okoli oplývajici pani Eva, majitelka.

S chuti se sem vždy budu vracet.

Ivana

15. 9. 2021

Zatím nejlepší ubytování, jaké jsme kdy využili. Byli jsme v Českém ráji po letech zavzpomínat na staré časy, podívat se na stará oblíbená místa a připadali jsme si jako v ráji:-)

Každé ráno čerstvě napečená snídaně pomalu až do postele, čisté a útulné pokojíky i koupelny, kompletně vybavená kuchyň včetně záchranné "samoobslužné" skříňky, mapy, pohledy, informace o okolí...

A pak úžasné a zanícené vyprávění paní majitelky o všem, co Vás může v okolí zajímat, co nesmíte minout a co se z průvodců nedozvíte. Všechno se samozřejmě stihnout za pár dní nedá, takže se určitě ještě vrátíme.

Katka a Jarda

20. 8. 2021

Nádherné místo!Velmi vstřícná paní majitelka útulného ubytování, která se vším ochotně poradí a přidá zajímavé tipy na výlety na neznámá místa, přičemž doplní i vyprávěním s nádechem historie, v níž se velmi dobře vyzná.

Luxusní snídaně, které sama každé ráno peče a připravuje (štrúdly, houstičky, koláčky a další). Zahrada s pergolou, kde se dá opékat či posedět, spousta hraček pro děti (houpačka, klouzačka, pískoviště), ale i badminton na půjčení, deskové hry, karty apod. Doporučujeme!

Petr Filip a Klára Nováková

16. 7. 2021

Mourek a Felínka od jejich kamarádky Aničky (11let) ze Vsetína.

15. 7. 2021

Ještě jednou děkujeme za pohodových 10 dnů v penzionu U kohouta. Vše s úsměvem, vnuci se vyřádili na zahradě, využili jsme váš badminton i venkovní lehátka. Ubytování bylo prima, čisťounké a útulné. Kuchyň výborně vybavená, koupelna se sprcháčem příjemná. A navíc - knihy a časopisy ke čtení, nabídka a popis všech možných památek, rozhleden, cyklotras, možnosti nákupu atd. Bonus pro mého muže - váš lipový med, když byl silně nachlazený. Cítili jsme se u vás jak doma.

Pavlíkovi s vnuky Štěpánem a Šimonem

Novinky z Kosti

16. 5. 2024
hrad Kost dnes
11. 5. 2024
...a tenkrát...
10. 5. 2024
ještě ne, ale už brzy :-)
9. 5. 2024